Перед сесією в Ужгороді з голосуванням за звільнення І. Волошина депутатам надходили погрози, а окремим і порізали колеса на автах – Погорелов

Перед сесією в Ужгороді з голосуванням за звільнення І. Волошина депутатам надходили погрози, а окремим і порізали колеса на автах – Погорелов

Так, засідання міської ради в Ужгороді, яке розпочалося о 10-ій годині, завершилося менш, ніж за годину: в якийсь момент в сесійній залі не зібрався кворум, хоч на початку і зареєструвалися 36 депутатів.

У ході стрімкого засідання депутати проголосували за зняття з проекту денного проекту про приватизацію об’єктів комунального майна, за виділення земельних ділянок бійцям АТО та залишення землі під пам’яткою «Совине гніздо» у власності міста.

Натомість, не вистачило голосів для звільнення першого заступника міського голови Івана Волошина – «за» відповідний проект рішення, винесений на розгляд міським головую на вимогу активної громадськості, ще на етапі за основу проголосували лише 28 депутатів.

Після цього, в момент перереєстрації, й виявилося, що кворуму в сесійній залізі вже немає, тож депутати швидко повставали зі своїх крісел та покинули сесійну залу.

Про продовження сесії міський голова Віктор Погорелов пообіцяв повідомити пізніше. А в коментарі кореспонденту Закарпаття онлайн розповів, що незадовго до сесії окремим депутатам невідомі порізали колеса на автівках, а на адресу інших депутатів – надходили загрози із вимогою не йти на сесію.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/138480-Pered-sesiieiu-v-Uzhhorodi-z-holosuvanniam-za-zvilnennia-I.-Voloshyna-deputatam-nadkhodyly-pohrozy-a-okremym-i-porizaly-kolesa-na-avtakh-–-Pohorelov-”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя