На лікування до Німеччини відправили українських військовослужбовців


З Міжнародного аеропорту ʺБориспільʺ з терміналу ʺBʺ до Федеративної Республіки Німеччина на лікування у медичні заклади відбулась відправка поранених українських військовослужбовців, — повідомляє прес-служба МОУ.

– Хотів би виразити вдячність від всієї медичної служби України Федеративній Республіці Німеччина, за ту підтримку, яку ви надаєте нам у лікуванні наших військовослужбовців. – зазначив начальник Головного військово-медичного управління – начальник медичної служби ЗС України — полковник медичної служби Ігор Хоменко. Об этом сообщает tvgold-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Слід зазначити, що більшість хворих, які відправляються на лікування – ті, хто мають поранення кінцівок. Термін їх реабілітації становитиме від 3 місяців.

– Ми розподіляли роботу таким чином, що проходити лікування будуть військовослужбовці з найскладнішими пораненнями для тривалої реабілітації в трьох лікарнях Бундесферу, – зазначив Посол Федеративної Республіки в Німеччина в Україні Ернст Райхель.

Він додав, що постійна практика такого лікування означає не лише наше тісне співробітництво, а й вираз нашої дружби і солідарності, коли український народ вимушений захищати свою незалежність та територіальну цілісність.

Довідково. Подібна допомога Україні з боку Німеччини надається уже увосьме. З 2014 по 2019 рік Бундесвер перевіз загалом 112 українських поранених, з яких 88 пройшли стаціонарне лікування у лікарнях ФРН.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_likuvannya_do_nimechchyny_vidpravyly_ukrainskyh_viyskovosluzhbovtsiv_315876.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя