Реальна зброя стримування російської агресії: Україна має все необхідне, щоб почати виробництво чотирьох типів ЗРК за два роки

Український військово-промисловий комплекс при відповідному фінансуванні держави здатен за кілька років розробити й почати виробництво вітчизняних комплексів ППО з дальністю від 7 до 100 км.

Об этом сообщает tp0572.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, зокрема, вважає генеральний конструктор — генеральний директор ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», Олег Коростельов, передають Патріоти України з посиланням на Defense Express.

«Тут немає незвіданих стежок і складних неперевірених рішень. Ми вже маємо все необхідне для того, щоб почати макетне виробництво чотирьох типів зенітних ракетних комплексів з максимальними дальностями ураження повітряних цілей відповідно в 7, 30, 50 і до 100 кілометрів», – відзначив «батько» українських комплексів «Нептун», та «Вільха».

«При оптимальних і розумних фінансових ресурсах, які міноборони виділить під ракетні програми й проєкти, і при чіткій взаємодії всіх державних структур і підприємств, це завдання (створення нових ЗРК) може бути виконане вже за два роки», — наголосив Олег Коростельов.

Варто додати, що саме КБ «Луч» разом з приватними компаніями «Радіонікс» і «Рамзай» розробили для Ефіопії глибоку модернізацію ЗРК С-125 «Печора» у версії МЕ-2 «Тана». Модернізований комплекс має суттєво покращені характеристики, а дальність нових ракет з напівактивною (ракета 5В27Д-М1) та активною (ракета 5В27Д-М2) ГСН збільшилась з 17,8 до 45 км, максимальна висота зони ураження відповідно зросла з 18 до 25 км.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/realna-zbroia-strymuvannia-rosiiskoi-ahresii-ukraina-maie-vse-neobkhidne-shchob-pochaty-vyrobnytstvo-chotyrokh-typiv-zrk-za-dva-roky-297981.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя