Німецький міністр заявив про ризик нової, ще потужнішої хвилі біженців в ЄС

Німецький міністр заявив про ризик нової, ще потужнішої хвилі біженців в ЄС
Це пов’язано зі збільшенням кількості шукачів притулку у Греції Об этом сообщает postik.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністр внутрішніх справ Німеччини Горст Зеегофер заявив, що Європу може очікувати ще більша, ніж 2015-го року, хвиля біженців.


Про це повідомляє DW.


Зеегофер каже, що це пов’язано зі збільшенням кількості шукачів притулку у Греції. «Ми повинні більше допомагати нашим європейським партнерам з контролем зовнішніх кордонів Євросоюзу. Ми занадто довго залишали їх наодинці», – зазначив очільник німецького МВС.


Він пообіцяв, що разом з новою очільницею Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн зробить все можливе, щоб міграційна криза не повторилася. За словами міністра, він уже отримав з цього питання «повну підтримку федеральної канцлерки Ангели Меркель».


Раніше Афіни вимагали від ЄС реформи угоди з питань біженців з Туреччиною. У Греції вважають, що мігранти, які потрапляють на материкову частину країни, і які не мають права на притулок, повинні повертатися до Туреччини.


Поки що це правило, закріплене в угоді ЄС і Туреччини, діє тільки для островів. Упродовж останніх місяців навантаження на табори біженців в Греції знову різко зросло. Греція має намір депортувати 10 000 мігрантів до кінця наступного року, заявив уряд у понеділок


4 жовтня Туреччина закликала Євросоюз допомогти в переселенні двох мільйонів сирійських біженців в так звану «зону безпеки» на півночі Сирії.


Нагадаємо, Німеччина готова прийняти з Італії чверть врятованих у морі мігрантів.


Як повідомлялося, у Греції загорівся табір для біженців.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/nimeckiy-ministr-zayaviv-pro-rizik-novoji-shche-potuzhnishoji-hvili-bizhenciv-v-jes-630529.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя