У Тюмені слідчий СКР зазначив підвищення в ресторані під крики «АУЕ!» і «Життя злодіям!»

В Тюмени следователь СКР отметил повышение в ресторане под крики «АУЕ!» и «Жизнь ворам!»

Слідчий СУ СКР по Тюменській області — ймовірно, Рафік Аглиуллин — в компанії співробітників поліції та інших силовиків зазначив вручення йому звання майора під вигуки «Життя злодіям!» і «АУЕ!» Вигукував кримінальні гасла якийсь Денис Девкин. Відеозапис з урочистості опублікував «Новий день».

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Видання стверджує, що запис було зроблено 7 лютого в ресторані грузинської кухні «Салобіо». На відео відображені начальник відділу по боротьбі з організованою злочинністю УМВС по Тюменській області Олексій Ушатый та його заступник Артур Рузеев, а також слідчий СУ СК РФ по Тюменській області Рафік Аглиулин. Ще один відвідувач ресторану Денис Девкин записав з цього свята сториз в свій Instagram. Він вимовляє: «Життя злодіям, АУЕ!» позують перед Ушатым, Рузеевым і Аглиуллиным, однак ті просто позують, не звертаючи на фразу уваги. Потім він, показуючи зал, вимовляє: «Так. Суддя, прокурор», наводячи на чоловіка — «Слідчий комітет». 72.ru повідомляє, що це міг бути керівник відділу з розслідування особливо важливих справ регіонального СКР Ігор Дєєв.

Автор запису Денис Девкин також керує охоронним агентством «Туман». За даними джерела «Нового дня», в 2007-2016 роках він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, в тому числі за заподіяння легкого шкоди здоров’ю, хуліганство та умисне знищення чи заподіяння шкоди чужому майну.

Винуватець торжества Рафік Аглиуллин, за даними «Медіазони», раніше порушив і вів кримінальну справу стосовно 74-річної тюменської пенсіонерки Ніни Трапш. За версією слідства, визнаною судом, вона пригрозила 24-річному слідчому Сергію Колесникову вбивством, коли той прийшов до неї додому з обшуком у справі про погрози колишньому заступнику голови Тюмені Максима Афанасьєва (зараз голова Тобольськ). Слідчий Колесніков сприйняв реально такі слова пенсіонерки: «Отваливай, поки я тебе не вбила! Я тебе все одно запам’ятаю. Піди звідси, поки не вбила! У тебе немає постанови суду, сволота така. Будь ти проклятий! Отваливай, інакше зараз голову відрубаю!» Сокири в будинку Трапш, яким вона нібито погрожувала вбити слідчого, не знайшли.Джерело статті: “http://povin.com.ua/275593-13-02.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя